top of page

🦞Dorost - 2. ligové kolo🦞

V sobotu 7.10. se tým dorostu vydal na druhé ligové kolo do Kralup nad Vltavou.


FBC RAKOVNÍK vs. ACEMA SPARTA PRAHA BLUE 8:5 (3:0; 2:3; 3:2)


Tobias Liprt 2+0

Štěpán Fukárek 2+0

Ondřej Tuma 0+2

Jonáš Přibyl 1+0

Jan Hrádek 1+0

Jakub Čermák 1+0

Tobiáš Havel 1+0

Stanislav Vojáček 0+1

Vojtěch Drahorád 0+1


Hodnocení trenéra : Po první třetině jsem si říkal, že zápas máme docela pod kontrolou. Od druhé třetiny jsme se začali se soupeřem tahat o skóre, kdy jsme přestali

proměňovat velké šance a v polovině třetí třetiny soupeř dokonce vyrovnal. Naštěstí v závěru lídři týmu Liprt s Fukárkem přiklonili střelecky výhru na naší stranu. Soupeři jsme v zápase věnovali dost gólů, našim nedůrazem před brankou a riskování kolem našeho brankoviště. Pozitivní na tomto zápase bylo, že se na výhře střelecky podílelo dost hráčů.


HORNÍ POČERNICE ORKA B vs. FBC RAKOVNÍK 9:2 (3:2; 4:0; 2:0)


Jan Hrádek 1+0

Tobiáš Havel 1+0

Štěpán Fukárek 0+1


Hodnocení trenéra : Tohle hodnocení bude neobvykle delší. Orka zatím vyhrála všechny 4 zápasy a soupeř na nás nastoupil se 17 hráči do pole. Tempo zápasu bylo vysoké a drželi jsme se soupeřem krok. Šance byly na obou stranách a i když nám soupeř brankově odskočil o 3 branky, zápas byl stále hratelný. Poté ale bohužel nešťastně zaúřadoval rozhodčí, kdy z mého pohledu došvih a seknutí soupeře při střele do naší florbalky vyhodnotil jako naše sekání. Druhý rozhodčí zákrok neviděl. V tom bodě se zápas zlomil.

Rozhodčí při sporném rozhodnutí mě informovali, že mění měřítko a začnou vylučovat. Zápas do té doby byl tvrdý, ale férový z obou stran.

No netrvalo. Za 20s nás rozhodčí poslal do 3 a soupeř využil jak přesilovku 5 na 3, tak následující, 5 na 4.

Naši hráči i já jsme byli z tohoto vývoje zápasu velmi znechuceni, ač jsme hráli naplno do posledních vteřin. Ve finále z 5 přesilovek nám dal soupeř 4 branky.

S trenéry soupeře jsme se shodli, že rozhodčí do zápasu zasáhli nešťastně a připravili nás, soupeře, diváky o hezký a napínavý zápas. Dokonce jsme se i shodli,

že pískání zákroků a vylučování nebylo se soupeřem ve stejném měřítku. Jsem rád, že jsme tak nějak udrželi nervy na uzdě a nepadly žádné osobní tresty.


Sestava : Adam Masák, Martin Dao - Ondřej Tuma, Jonáš Přibyl, Tobiáš Havel, Stanislav Vojáček - Štěpán Fukárek, Tobias Liprt, Jakub Čermák, Jakub Brož, Jan Hrádek, Tadeáš Breník, Jakub Sailer a Vojtěch Drahorád.

Trenér : Vít Němeček

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page