top of page

🦞 Dorost - 1. ligové kolo 🦞


Black Angels B : FBC Rakovník 8:2

Olymp Praha : FBC Rakovník 15:4


První zápas po dlouhé nucené pauze s mladým kádrem byl ze začátku velice vyrovnaný. Dařilo se dostávat do šancí a nedávat soupeři nic zadarmo. Zároveň se podařilo v utkání vstřelit první gól což je vždy důležité. Ve druhé třetina se navíc po přesilové hře povedlo odskočit o dva góly. Druhému týmu se i díky naší nekoncentrovanosti 100% na hru podařilo zasloužený náskok snížit a následně převýšit.


Druhý zápas byl zejména v první třetině velice vyrovnaný, bohužel jsme ale vždy dosahovali. V druhé třetině jsme opět vypadli z koncentrace, díky čemuž soupeř odskočil a my už nebyli schopni jeho náskok snížit.


Oba zápasy jasně ukázaly, na čem je nutné zapracovat. I přes nepříznivý výsledek se v zápase najde mnoho věci, na kterých lze stavět, zejména střela, kvalitní blokování střel soupeře a přesilovka.


Sestava:

Vyskočil (G), Fukárek, Liprt, Brodníček, Tuma, Karafiát, Vostrý, Frydrych, Born, Cusack a Kyncl


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page