top of page

🦞Diametrálně odlišné zápasy 2. kolo Mužů B🦞

V sobotu čekalo 2. ligové kolo také mužskou rezervu na „domácí“ půdě na Stochově. Po vysoké výhře přišel nekompromisní nášup od Kladna, které zcela ovládlo druhou polovinu zápasu.

FBC Rakovník B x Las Plantas Original B 11:1 (5:0/2:1/4:0)

Při pohledu na málopočetní Las Plantas v pestrobarevných dresech a s ohledem na jejich první vystoupení bylo jasné, že Rakovník bude ve značné výhodě. První třetina predikce potvrdila, když góly padaly pouze do branky soupeře. Ve druhé třetině byl Kukla po nedůrazu obrán o čisté konto. Závěrečné dějství už zase patřilo jen a pouze Rakovníku.

Tomiška 0+1

Sestava: Kukla – Tomiška, Fencl, Novotný, Kebrle – Jiroušek, Adamec, Macák, Petrů

Florbal Kladno x FBC Rakovník B 14:4 (3:2/5:2/6:0)

To druhé utkání bylo diametráně odlišné. Technicky vybavené Kladno bylo více na hokejce a málokdy pustilo Rakovník do kombinace. Přesto Rakovník svojí bojovností a dostupováním dokázal polovinu zápasu držet krok a příznivý stav. Zlom přišel v 18. minutě za nerozhodného stavu 4:4, kdy během 5 minut čtyřikrát inkasoval a v poslední třetině bylo pouze otázkou na jakém čísle se zastaví konto branek Kladna.