top of page

🦞5. ligové kolo - starší žáci🦞

Z prvu se zdálo, že na tyto zápasy vyrazíme v hojném počtu. Bohužel během posledních pár dní před ligou se objevilo spoustu omluvenek a vyjeli jsme tedy nakonec alespoň v 9 lidech do pole a dvěma brankáři. FBC RAKOVNÍK x Buldoci Radotín - Davle 2:4 (1:3,1:1)

I když jsme začali dobře, úvodní vstřelenou brankou, v prvním utkání jsme bohužel udělali několik chyb které soupeř potrestal. V závěru první části odskočil na lehký náskok, který se nám už ani přes zvýšený tlak v části druhé nepodařilo dohnat.


Jonáš Pecka 1+0

David Tuma 1+0

Dan Halíř 0+1


TEXAS LONGHORNS DDM P6 x FBC RAKOVNÍK 0:8 (0:4,0:4)


V druhém utkání jsme lehce promíchali sestavu a pak nám to začalo konečně pořádně lepit. Vychutnali jsme si soupeře osmi brankami po krásných kombinacích a s přispěním celého týmu jsme odešli i s čistým kontem 😊


Dan Halíř 4+0

David Tuma 2+1

Jonáš Pecka 2+1

Tomáš Fouček 0+3

Natálie Brotánková 0+1

Stanislav Vojáček 0+1

PANTHERS PRAHA RED x FBC RAKOVNÍK 4:10 (2:5,2:5)


I v posledním utkání turnajového dne jsme pokračovali v krásné hře a kombinaci začínající pěkně od zadu, od našich obránců, a přestříleli jsme Pražské Pantery shodně v obou třetinách 5:2, čímž jsme si vybojovali postup do 1. koše. 


Vilém Homola 3+2

Dan Halíř 4+0

David Tuma 2+2

Jonáš Pecka 1+2

Eliška Sailerová 0+2


Hodnocení trenéra (MP): 

Škoda prvního zápasu, který jsme trochu zbytečně promarnili. Zbytek dne byl PAR EXCELLENCE a smekám před výkony všech zúčastněných. Jen tak dál, FBCR!!! 


Sestava

B: Jakub Kessl, Alenka Grubnerová


O: Tomáš Fouček, Štěpán Hluchý, Stanislav Vojáček


Ú: Jonáš Pecka - David Tuma © - Vilém Homola 

Natálka Brotánková - Dan Halíř - Eliška Sailerová
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Комментарии


bottom of page