top of page

🦞3. ligové kolo – starší žáci🦞

Další zastávkou STRŽŮ v této sezoně byl turnajový den 16.10. na Kladně v přetlakové sportovní hale. Opět jsme se sešli v pěkném počtu 13 hráčů podpořeni dvěma brankáři. Nálada od začátku dne korespondovala s krásným nedělním počasím, podpořena novým týmovým pokřikem, plná úsměvů a nadějí na dobré výsledky.

FBC RAKOVNÍK x SUMMER CAMP TATRAN STŘEŠOVICE 4:7 (2:2,2:5)

Do první části jsme vstoupili sebevědomě a hned ve druhé minutě jsme po pěkných akcích vedli 2:0. Výborně jsme bránili a měli jsme ještě několik slibných šancí, bohužel neproměněných. Ve 12. minutě přišlo zbrklé střídání, které soupeř potrestal a snížil a po následné nedůslednosti před naší brankou srovnal skóre. Na začátku druhé části jsme byli jako opaření, čehož Tatranští využili a zvedli náskok na tři branky. Ještě jsme zvládli snížit na 4:5, ale pak opět soupeř udeřil a po dvou individuálních akcích navýšil skóre na konečných 4:7.

OLYMP FLORBAL POSEIDON x FBC RAKOVNÍK 6:5 (3:3,3:2)

Druhé utkání bylo od začátku herně velice vyrovnané. Branky padali téměř střídavě na obě strany, bohužel jsme inkasovali jako první a to se s námi vezlo po zbytek zápasu. Minutu před koncem utkání svítil na tabuli nerozhodný výsledek 5:5, který však 6 vteřin před závěrečným klaksonem hráči z Olympu navýšili a ujali se opět vedení. Pokusili jsme ještě zvrátit výsledný stav zápasu a poslali jsme 6 hráčů do pole s odkrytou brankou, s taktikou vyhrát buly dopředu a pokusit se rychle vsítit. Bohužel marně, a tak jsme se neradi smiřovali s těsnou prohrou 6:5.


FBK DAVLE x FBC RAKOVNÍK 7:5 (5:2,2:3)

I v třetím utkání to byl boj. Bohužel v druhé půli první části ukázal soupeř svou sílu a čtyřmi góly v řadě otočil skóre na poločasových 5:2. V druhé části opět padaly branky střídavě na obě strany. Minutu před koncem zápasu při stavu 7:5 jsme dostali výhodu přesilové hry, nebylo na co čekat. Vzali jsme si oddychový čas a pokusili se otočit výsledek při hře 6:4. Byla to napínavá minuta, kdy jsem se dostali do několika zakončení, bohužel však žádné z nich neskončilo brankou.

Hodnocení trenéra (MP): Bohužel to dnes nevyšlo výsledkově, nehráli jsme špatně, samozřejmě, nějaké chyby tam byly, ale chybami se člověk učí, takže na tréninku tyto věci probereme a budeme pracovat na zlepšení. Mrzí to, ale jedem dál a příště budeme zase o něco připravenější.

Brankáři: Josef Brabec, Martian Dao Duy

Obrana: Daniel Geleti – David Jodas

Jakub Engel – Jakub Sailer


Útok: Monika Pokorná – Jakub Čermák – Jonáš Pecka

Vojtěch Drahorád – Boris Košťál – Vilém Homola

Zuzana Házlová – Štěpán Fukárek – Tadeáš FraněkNejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Commentaires


bottom of page