top of page

🦞2. ligové kolo - starší žáci🦞


V neděli 2.10. vyrazil tým starších žáků již pod vedením nové trenérské dvojice Michal Petrů a Kryštof Svoboda do Nového Strašecí na druhé kolo zápasů. Strži se sešli v hojném počtu 15 hráčů, bohužel bez nemocného brankáře Pepy Brabce, kterého však nahradila skvělým výkonem brankářka mladších žáků Alenka Grubnerová, za což ji moc děkujeme.

ACEMA SPARTA PRAHA BARR x FBC RAKOVNÍK 6:6 (3:2,3:4)


Hodnocení trenéra (MP): Do zápasu jsme vstoupili s nadšením a velkou vervou vrátit soupeři porážku z minulého kola. Byl to pěkný napínavý zápas s několika obraty skóre. Bohužel jsme neudrželi těsné vedení před koncem zápasu.

FBC RAKOVNÍK x ACEMA SPARTA PRAHA YELLOW 3:7 (2:3,1:4)


Hodnocení trenéra (MP): Opět sympatický výkon, chvíli jsme vedli, bohužel jsme se nevyvarovali pár chyb, které soupeř potrestal. Musím vyzdvihnout dobře zahrané oslabení 3:5 při kterém se nám podařilo neinkasovat.


FBC RAKOVNÍK x TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY B 3:2 (1:0,2:2)


Hodnocení trenéra (MP): Bojovný výkon našich hráčů jsme tentokrát konečně i přes tlak dobře hrajícího soupeře přetavili ve vítězství a užili si radost z výhry.


Sestava: Alena Grubnerová, Jakub Engel, Monika Pokorná, Tadeáš Franěk, Jonáš Přibyl, Daniel Geleti, Vojtěch Drahorád, David Jodas, Štěpán Fukárek, Jakub Čermák, Boris Košťál, Jakub Sailer, Zuzana Házlová, Jonáš Pecka, Vilém Homola, Štěpán Hluchý.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page