top of page

🦞1. ligové kolo - starší žáci🦞

O víkendu se opět rozjela soutěž starších žáků. Po dlouhé letní přestávce jsme vyrazili v omlazené sestavě do pražských Dejvic, kde jsme v Unihoc Aréně bojovali o první body a radost z vítězství v této sezoně.


FBC RAKOVNÍK x OLYMP FLORBAL POSEIDON 6:7 (2:4,4:3)

https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/1063076 V prvním utkání nám trvalo, než jsme se se dostali do herního tempa. Bohužel toho soupeř využil a pěknými kombinacemi si udělal čtyřbrankové vedení. V závěru první části jsme se konečně trochu dostali do hry a snížili na poločasových 2:4. V druhém dějství už byla hra vyrovnanější, v 21. minutě jsme dokázali srovnat na 5:5, bohužel jsme opět v rychlém sletu dvakrát inkasovali a po poslední regulaci stavu z naší strany jsem se rozešli bohužel s těsnou prohrou.


FLOOR MANIACS MĚLNÍK x FBC RAKOVNÍK 2:5 (0:3,2:2)

https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/1063078

Rozehraní z předchozího zápasu jsme Maniakům z Mělníka postupně nasypali 5 branek a až ke konci utkání, možná ukolébáni vysokým vedením, jsme povolili i soupeři skórovat a „zdramatizovat“ tak lehce utkání. Naštěstí nás dvě obdržené branky opět dostali do koncentrace a dokázali jsme dohrát toto utkání vítězně.


FBC RAKOVNÍK x TEXAS LONGHORNS DDMP6 8:10 (5:3,3:7)

https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/1063083

V zápase o umístění to byla přetahovaná nahoru dolů. První se gólově prosadil soupeř, dvěma brankami nakopl celý turnaj dobře hrajícího Dana „MILIONA“ Halíře a ten po pěkných kombinacích se svými křídelníky a jedné individuální akci, již v 6. minutě zkompletoval hattrick a otočil tak stav utkání v náš prospěch. Do přestávky ještě přidal dvě branky taktéž velmi pěkně herně naladěný Vilda Homola, soupeř mezi reguloval stav na poločasových 5:3. Do 17. minuty pokračovala přestřelka obou týmů, z naší strany další dvě branky přidal Milion, svou čtvrtou brankou na turnaji přispěl i novopečený kapitán týmu Johny Pecka, 8:5. Dobře rozehrané utkání jsme však ztratili v závěrečné fázi, kdy jsme si nechali dát pět zbytečných branek ve třech minutách a nedokázali již odpovědět.


Hodnocení trenéra (MP):


Bohužel dvě těsné prohry, jedna pěkná výhra. Herně to nebylo špatné, ale chybí nám koncentrace. Pozitivním indikátorem je 19 vstřelených branek ve třech zápasech.


Sestava

B: Alenka Grubnerová/ Dan Geleti


O: Eliška Sailerová – Jan Hrádek, Standa Vojáček – Kuba Rys

Ú: Vilda Homola – Johny Pecka © – Šimon Pecka,

Natálka Brotánková – Dan Halíř – Kuba Hrádek
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page