top of page

🦞 Ženy - 9. ligové kolo 🦞

Škoda ztráty dvou bodů


Po neúspěšném předešlém tažení zajížděly rakovnické florbalistky na další ligové kolo do Dobříše, kde je čekala dvě rozdílná utkání. Opět byly omluveny především obranné řady, naštěstí trn z paty nejen trenérovi Marku Pospíšilovi vytrhla Julča Hrušková a nemalou měrou se zasloužila o bodový zisk. A mohlo být ještě veseleji.


FBC Rakovník – Panthers Praha C 2:3 sn (1:1/1:0/0:1)


Rakovník do svého prvního utkání nevstoupil vůbec dobře, když minutu po úvodním buly inkasoval. Poté se Panterky usadily před vlastní brankou, zuby nehty bránily svoji svatyni a čekaly na brejkové příležitosti. Díky zablokovaným střelám jich měly k dispozici nespočet, ale těsný výsledek držela bezchybná Horáčková. Závěrem prvního dějství se Nezbedové podařilo srovnat. Po přestávce se obraz hry nezměnil. Rakovník se snažil o kombinace, ovšem nepropustná zeď blokovala jakékoliv pokusy. Přeci jen ve 22. minutě přišla vytoužená branka po důrazu před hostující brankářkou. V poslední třetině přišla hrubá chyba ve středu hřiště a pozvánka do nájezdového rozstřelu, ve kterém dominoval zkušený tým Panterek.

Brabcová 1+1

Nezbedová 1+1


FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky – FBC Rakovník 1:6 (0:2/1:1/0:3)


Oproti prvnímu utkání byly Pitbullky aktivnějším soupeřem a dávaly Rakovníku více prostoru pro kombinaci. Po pohledných akcích dokázala Nezbedová vypracovat Rakovníku dvoubrankový náskok. Druhá nejvyrovnanější třetina byla plná osobních soubojů a oba týmy se dokázaly gólově prosadit. V závěrečném dějství dominoval opět Rakovník. Brankový zápis si po individuálním sólu připsala také obránkyně Kosová.

Kovářová 1+3

Brabcová 2+0

Nezbedová 2+0

Kosová 1+0

FBC Rakovník: Horáčková – Kosová, Kasíková, Hrušková – Nezbedová, Kovářová, Brabcová, Holanová, Veverková, Procházková

Marek Pospíšil: „Nutno říct, že v obou zápasech jsme byli značně lepším týmem, co se kvality týká. Bohužel proti týmu, který na celý zápas “zaparkuje před svou bránu autobus” a hrozí pouze z brejků, se nehraje vůbec dobře. Druhý zápas byl plně v naši režii, dařilo se hrát “naší” hru a zlepšit efektivitu střelby, což vedlo k poměrně vysoké výhře. Závěrem bych chtěl pochválit všechny, za skvělý zápal pro hru se spoustou pěkných akcí a v určitých momentech i za sebeobětování se týmu. Vše je nutné přenést i do dalších zápasů, jen díky tomu budeme schopni sehrát kvalitní zápas prakticky s kýmkoliv.“
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page