top of page

🦞Ženy - 4.ligové kolo🦞

Račí svatomartinské hody ženskému týmu zhořkly a z Berouna se vrací bez bodu


V sobotu 11. 11. se rakovnický ženský tým vypravil poprvé do Berouna, kde ho čekaly bitvy s Neveklovem a béčkem pražské Sparty.


FBC Rakovník 4:6 FbK Neveklov

Prvním zápasem turnajového dne odstartovaly rakovnické borkyně souboj s Neveklovem, který se zdatně drží na čele tabulky. Vstup do zápasu byl pro Rakovník katastrofální. Nekompaktní vysoký pressing otevíral protihráčkám extrémní množství prostoru a ty se tak jednoduchým způsobem dostávaly do střeleckých pozic, ve kterých byly zcela nekompromisní. Po šesti minutách a sedmi sekundách byl stav 0:3 a nic nenaznačovalo tomu, že by se mělo na obrazu hry něco měnit. V druhé části první třetiny ovšem děvčata upravila svůj herní projev a začala lépe bránit. Rakovník i díky využité přesilovce dokázal ještě do první sirény snížit na 2:3 po trefách Nezbedové a Veverkové. Dalším smutným okamžikem zápasu se záhy stává i začátek druhé třetiny, a to když soupeřkám opět stačí pouhé dvě minuty a manko je znovu třígólové - 2:5. Rakovník se ještě bojovným stylem zápasu znovu dostává na rozdíl jednoho gólu, jejich naděje na bodový zisk ovšem definitivně pohřbil 6. gól Neveklova. Závěrečný tlak nebyl dostatečně silný na to, aby se na výsledku cokoliv změnilo a Rakovník tak prohrává 4:6.


Denisa Holanová 1 (1+0)

Veronika Kosová 1 (0+1)

Kateřina Kovářová 1 (0+1)

Tereza Nezbedová 2 (2+0)

Kateřina Veverková 1 (1+0)


ACEMA Sparta Praha B 3:2 FBC Rakovník

Další zápas a další strastiplný začátek. Tentokrát je stav 3:0 pro pražskou Spartu ještě před šestou minutou první třetiny. Nedůraz v obraně, nedostupování střílejících hráček a laxnost při vlastní rozehrávce doslova darovaly soupeřkám pohodlné vedení. Račice se i napodruhé odmítaly vzdát a znovu se postupně do zápasu dostávaly. Dvěma trefami přiblížila bodový zisk Kovářová. I přes zlepšený herní projev do defenzivy i ofenzivy a ještě usilovnější závěrečný tlak završený trefenou tyčkou a závěrem před brankou sparťanek se však vyrovnání nepodařilo.


Denisa Holanová 1 (0+1)

Kateřina Kovářová 2 (2+0)

Martina Navrkalová 1 (0+1)
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page