top of page

🦞Ženy - 4. ligové kolo 🦞


Na poslední chvíli musel řešit trenér Marek Pospíšil absenci několika hráček z důvodu nemoci. Nakonec k dalšímu ligovému představení v Chyni měl prozatím stoprocentní lodivod k dispozici 10 hráček a gólmanku Horáčkovou, která v brance předváděla neuvěřitelné zákroky a udržela dvě čistá konta.


FBC Rakovník – BUTCHIS 4:0 (2:0/1:0/1:0)

Už od úvodního buly byla na rakovnických hráčkách vidět pohoda. Svým napadáním a dobrým pohybem trápily soupeřovu defenzívu. Po 2 minutách Kosová zakončila své sólo a do první přestávky přidala pojistku Brabcová. I soupeřky dokázaly zahrozit, ale Rakovník měl v brance neomylnou Horáčkovou. Následující třetiny navýšila skóre Kovářová se Stuchlíkovou a bylo rozhodnuto.


Kasíková 0+2

Brabcová 1+0

Kovářová 1-0

Stuchlíková 1+0

Kosová 1+0

Procházková 0+1

Nezbedová 0+1


FBC Rakovník – BK REAL ROUDNICE n/L 10:0 (3:0/3:0/4:0)


Ve následném utkání se nabuzený Rakovník střetl s početním a především velmi mladým celkem z Roudnice. Dvě rychlé branky v úvodu třetiny však ukázaly, jakým směrem se bude zápas vyvíjet. FBC předváděl pohledné kombinace se skvělou produktivitou. V tomto utkání se pěti zásahy blýskla Kovářová, naopak stínem je zranění kotníku Navrkalové, které přejeme brzké uzdravení a návrat na palubovku.


Kovářová 5+1

Brabcová 1+5

Nezbedová 2+1

Procházková 1+0

Kosová 1+0

Holanová 0+1

Navrkalová 0+1


Marek Pospíšil: „Zasloužených 6 bodů ze dvou zápasů, kdy jsme soupeře většinu zápasu zejména díky nasazení, kombinační hře, produktivitě a zodpovědné obraně převyšovali. Podíl na výhře mají také skvěle zahrané přesilové hry a neposlední řadě naše gólmanka, která za své záda nepustila žádný gól a připsala si tak tuto sezónu první dvě nuly.“


Více fotek najdete na našem FB.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page