top of page

🦞Ženy - 3. ligové kolo🦞

PANTHERS PRAHA CIRKUS x FBC RAKOVNÍK 7:0


Zápas skončil pro rakovnické ženy prohrou. Zeny se v první třetině držely a hra byla velmi vyrovnaná. Zlomila je ale druhá třetina, kdy ve své hře polevily a přizpůsobily se protějšímu týmu, a tak situace protihráčky využily a umístily několik gólů do sítě. I přes vyšší nasazení celého rakovnického tymu ve třetí třetině se skóre nepovedlo zvrátit a ženy si z dnešního prvního zápasu odváží prohru.
FBC RAKOVNÍK x FBC PITBULLS KOLÍN: PITBULLKY 4:8


Zápas se skórově přeléval ze strany na stranu. Hra byla do samého konce vyrovnaná. Račicím však ve třetí třetině chybělo štěstí na umístění balonku do branky protihráček, a tak se jim prohrávající skóre nepovedlo zvrátit. Rakovnické ženy byly zklamané také z atmosféry druhého zápasu ze strany fanoušků Kolína a také z chování protihráček. Celkově ale za nás hodnotíme tento turnajový den odmakaně a odcházíme se vztyčenou hlavou do dalších zápasů.


Kateřina Kovářová (2+0) Denisa Holanová (1+0) Kateřina Veverková (1+1) Tereza Nezbedová (0+1) Martina Navrkalová (0+1) Veronika Kosová (0+1)


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page