top of page

🦞Ženy - 2. ligové kolo🦞

Na druhý turnajový den se ženy vydaly do Kunratic. Na toto ligové kolo byly oslabeny marodkou, která ochromila většinu obránkyň.

FBC RAKOVNÍK x TEXAS LONGHORNS 3:10


První zápas odehrály proti Texas Longhorns. Do konce první třetiny se statečně bránily. Ale ve druhé třetině je zlomily tři rychlé góly soupeře. Začátek třetí třetiny nebyl ideální a soupeř opět udeřil třemi rychlými góly. Celkový pohled na nepovedený zápas už nic nezměnil ani závěrečný gól Denisy Holanové a Rakovník tak podlehl soupeřkám vysoko 3:10.

Kateřina Kovářová 2 (1 +1)

Denisa Holanová 1 (1 + 0)

Veronika Kosová 1 (0 + 1)

Kateřina Veverková 1 (1 + 0)


FLORBALOVÁ AKADEMIE MB C OB x FBC RAKOVNÍK 1:2


Do druhého zápasu už vstoupily rakovnické borkyně aktivněji. Již v 6. minutě vstřelila branku Kateřina Kovářová po přihrávce od nové posily ženského týmu, Kláry Kesslové, která posunula míček dále po výborném průniku Nezbedové po mantinelu. Z vedení se ovšem rakovnický tým neradoval dlouho. Radost trvala pouhých 24 vteřin herního času a bylo opět srovnáno. Zápas se přelíval ze strany na stanu a rozhodně divácky nenudil. Račím bojovnicím chyběla především finální fáze útoku, jinak předváděly velmi srdnatý výkon. Rozhodující gól vstřelila v 19. minutě již zmiňovaná Tereza Nezbedová, která se chopila rozehrávky před brankou soupeře a s přispěním teče obránkyně Mladé Boleslavy dostala míček do sítě. Rakovník se ve třetí třetině popasoval se vzrůstajícím tlakem protivnic a vedení ubránil až do zdárného konce. Za zmínku stojí především vynikající výkon brankářky Terezy Horáčkové, která k vychytanému nájezdu přidala několik fantastických zákroků a podržela svůj tým v situacích, kdy již na bránění nezbývalo příliš sil.


Kateřina Kovářová 1 (1 + 0)

Klára Kesslová 1 (0 + 1)

Tereza Nezbedová 1 (1 + 0)
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Opmerkingen


bottom of page