top of page

🦞Ženy - 1. ligový zápas 🦞

Naše Rakovnické ženy odstartovaly sezónu k 1.10. v Radlicích, kdy si zakusily svoji první výhru i prohru.


FBC RAKOVNÍK x ACEMA SPARTA PRAHA B 4:3

V prvním zápase ženy nastoupily proti ACEMA Sparta Praha B s velkým odhodláním. I přestože byl velice vyrovnaný, tak k jejich překvapení si udržely vedení hry značnou část zápasu. V první třetině, co obdržely od protihráček první gól, se naše hráčky postavily bojovně čelem k soupeři a probojovávaly se postupně do brány. Tuto taktiku si ženy uchovaly i do druhé třetiny, z které padly dohromady čtyři góly. Bohužel našim hráčkám v poslední třetině vypověděly síly a inkasovaly tak od protihráček dva rychlé góly za sebou z chyb obrany. Konečný výsledek zápasu dopadl 4:3 a tudíž první výhrou pro naše rakovnické ženy v této sezóně.


Kateřina Kovářová 3 (3 + 0)

Veronika Kosová 1 (1 + 0)

Denisa Holanová 1 (0 + 1)

Martina Navrkalová 1 (0 + 1)


TEXAS LONGHORNS x FBC RAKOVNÍK 7:2

V druhém zápase ženy byly dosti vysílené z prvního odehraného zápasu turnajového dne, ale i přesto nastoupily proti Texas Longhorns s vervou nevzdat se a bojovat co jim síly zbyly. Což se jim velice dařilo první dvě třetiny, kdy oba týmy byly až překvapivě vyrovnané. Ženám se podařilo i několik skvělých a povedených akcí tahu na bránu, z kterých padly dva krásné góly. Bohužel třetí třetina rozhodla o celkovém výsledku zapasu. Texaské ženy využily neostražitosti obrany a třikrát se jim povedlo navýšit jejich skóre. Rakovnickým ženám se v poslední třetině nepovedlo vstřelit už žádný gól, který by jim dodal sebevědomí na zvrat událostí tohoto zápasu. Protihráčkám se na konci zápasu vyvedly ještě dvě akce, kdy došlo k propadnutí obrany a inkasování dalších gólů do domácí branky. Zápas skončil s konečným výsledkem 7:2 pro Texas Longhorns a ženy tak zakusily na začátek sezóny i svoji první prohru.


Kateřina Kovářová 1 (1 + 0)

Veronika Kosová 1 (1 + 0)

Klára Kesslová 1 (0 + 1)


archivní foto
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

🦞Dorost - 11. ligové kolo🦞

Žalostná koncovka dorostu V sobotu 23.3.2024 se tým dorostu vydal na jedenácté ligové kolo do pražské haly v Kobylisích. Na rakovnické dorostence čekal lídr soutěže Tatran Střešovice a poslední tým ta

Comments


bottom of page