Florbal je zábava, pojď se bavit s námi!

Aktuality

16.09.2018 18:16

Rugby dětský den v Rakovníku

Mimo zápasové vytížení florbalový klub stihl vyrazit i na Rugby dětský den, kde mimo turnaj dětských kategorií v rugby, probíhala i prezentace sportovních týmů.

Velice povedená akce i počasí nabídlo dětem vyzkoušet si různé sporty a případně jim pomoci v rozhodování, kterému sportu se budou věnovat.
Děkujeme pořadatelům a doufáme, že si všichni tento den užili.

 

29.07.2018 20:58

Soustředění 2018

Tým FBC Rakovník uspořádal pro své všechny věkové kategorie soustředění v krásném středisku Máj, které leží v Plasech.

Prvního ročníku se zúčastnila necelá stovka účastníků a všichni si tuto akci náramně užili.

 

04.12.2016 16:31

Tour de Club

Tour de club v Rakovníku
8.11.2016 měl florbalový klub FBC Rakovník tu čest přivítat na svém tréninku mladších žáků dva extraligové hráče Mladé Boleslavi Tomáše Nováka a Petra Kološe. S klukama přijela i metodička pro Střední Čechy Michaela Běhounová a koordinátorka pohybu pro Mladou Boleslav.

Projekt Tour de club pomáhá malým klubům po vzoru velkých klubů a nejnovějších světových trendů v rozvoji klubu a stylu trénování.

Po příjezdu metodičky Míši Běhanové proběhla rozprava o tom, jak FBC Rakovník funguje a jaké jsou jeho vize. Po přivítání Tomáše a Petra s cvičitelkou proběhlo doladění, jak trénink bude vypadat.
Po poradě se všichni návštěvníci sešli s rodiči a vysvětlili jim účel návštěvy.

Trénink byl proveden pro 27 hráčů a 4 brankáře a samozřejmě pro šest rakovnických trenérů.
Trénink byl rozdělen na několik částí, kdy v první části byla rozcvička na základě logických a rozhodovacích cvičení. Následovala pohybová cvičení na koordinaci pohybu a dynamický strečink.
Poté byli hráči rozděleni do 4 skupin a cvičili na malém prostoru různé typy techniky. Každé stanoviště bylo zaměřeno na určitou dovednost. Hráči procvičovali techniku kličky, otočky, vedení balonku a na druhé straně hráli zápas. Velmi přínosné pro rakovnické trenéry bylo vidět, jak úžasně a kvalitně jde zvládnout trénink ve 3 lidech s 32 hráči v tak malé tělocvičně, jakou 1.Zš je.
V poslední části tréninku hráči lehce posilovali své svalstvo a koordinaci pohybu na různých soutěžích ve dvojicích po vzoru cvičitelky.

To nejdůležitější, za co jsme rádi, bychom do tohoto článku sdělili závěrem. Kluci nás posvětili novým stylem trénování, který byl pochycen ve Skandinávii. Předali trenérům klubu cenné rady a zkušenosti, které posbírali v působení na reprezentační úrovni nebo jejich klubu.

Za klub FBC Rakovník ještě jednou děkujeme !

 

 

18.05.2016 23:35

Novinky

    Nejnovější dění okolo našeho klubu a herní úspěchy našich sportovců můžete sledovat na našich facebookových stránkách.

08.06.2014 23:25

Ceny pro FBC Rakovník "A"

    Dne 7.6.2014 proběhlo na galavečeru soutěže BLMF v Plzni předání cen hráčům a zástupcům týmů za sezónu 2013/2014. Tým "A" a hráči klubu FBC Rakovník si jich vydobyli celkem plných devět.
    Nejhodnotnější cenu kterou tým ukořistil, byl pohár za 1. místo v základní části II. divize III. západočeské florbalové ligy.  Další již individuální ceny potom patřili kanonýrovi „Ačka“ Jakubu Koláčkovi, který byl vyhlášen nejen nejlepším střelcem II divize ale celé III. ligy. Zároveň identicky ovládl i kanadské bodování a to vše ještě navrch zopakoval v nadstavbové části soutěže. Poslední ocenění získal brankář Jaroslav Řezníček jakožto nejlepšího brankář II. divize III. ligy.

26.05.2014 01:23

Nábor 6 až 12 let

    Aktuálně probíhá nábor mládeže ve věku od 6 do 12 let. V případě zájmu o bližší informace se obracejte na trenéra tel.: 608 948 399

leták ke stažení a vytisknutíLeták FBC Rakovník - nábor 6-12 a 13-17 let.pdf  (můžete jej vyvěsit na nástěnce)

26.05.2014 00:41

Nábor 13 až 17 let

    Stále probíhá nábor mládeže ve věku od 13 do 17 let. V případě zájmu o bližší informace se obracejte na trenéra tel.: 608 948 399

25.05.2014 21:55

Spuštění webu

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.

    Vážení návštěvníci webu, florbalisté, fanoušci FBC Rakovník. Spustili jsme pro vás tyto webové stránky, na nichž brzy naleznete informace o našem klubu, družstvech i některých hráčích, historii, informace o našich aktivitách, sportovních úspěších a plánech.

Kontakt

FBC RAKOVNÍK

fbc.rakovnik@seznam.cz

602 321 272 (předseda klubu)
608 948 399 (hlavní trenér, nábor)

Vyhledávání

Na úložišti fotek rajče.pod nickem fbcrakovnik najdete alba nejen z turnajových dnů, ale i různých akcí.

Klikněte na odkaz a ponořte se do obrovského množství fotografií ve výrazně lepší kvalitě, které lze z portálu snadno stáhnout.

fbcrakovnik.rajce.idnes.cz/?

fbc rakovník

Najdete zde aktuality z klubu, reporty z jednotlivých lidových kol, ale také články z mimoflorbalových aktivit.

 www.facebook.com/florbal.rakovnik

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode